سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

لوگوی فولاد مهراد
3854300-50313

با ما در تماس باشید

درباره ما- شرکت فولاد مهراد

درباره فولاد مهراد

شرکت فولاد مهراد

مایه‌ی افتخار و مباهات است که شما هم وطن گرامی مجموعه‌ی شرکت فولاد مهراد را شایسته‌ی خدمت رسانی و همراهی دانسته اید و خداوند را شاکریم که این راه ارتباطی امکان همکاری با شما را فراهم نموده است.

شرکت فولاد مهراد ( انبار کویر کاشان) با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد. وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعه‌ی فولاد مهراد را به شرکتی برتر در ارایه‌ی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید.

فولاد مهراد با همکاری و پشتیبانی شرکت تولیدی فولاد کویرکاشان فروش خود را با میلگرد و مقاطع تولیدی این کارخانه آغاز نموده و هم اکنون به فروش و تامین مستقیم انواع مقاطع فولادی می پردازد. همچنین مهم‌ترین هدف ما، جلب رضایت شما و فراهم کردن شرایطی است که شما عزیزان بتوانید خریدی آسان و مطمعن داشته باشید.

مجموعه ما تلاش حداکثری خود را برای رسیدن به این هدف میکند و تمامی نیروی خود را به کار بسته است تا خدماتی که در شأن شما عزیزان باشد را ارائه دهد. سعی ما بر این است که با ایجاد روابط صحیح و سالم با مشتریان، رضایتمندی و تجربه‌ای دلپذیر از خرید آهن آلات را به شما هدیه دهیم.

” امید است که با همراهی شما و توفیق الهی این اهداف میسر شود.”

شرکت فولاد مهراد

خدمات شرکت فولاد مهراد

شرکت فولاد مهراد

خدمات شرکت فولاد مهراد

خدمات فروش انواع آهن‌آلات صنعتی و ساختمانی به عنوان یکی از برجسته‌ترین خدمات شرکت فولاد مهراد، نشانی از تعهد این مجموعه به تأمین نیازهای مشتریان در حوزه‌های aصنعت و ساختمان است. این خدمات برجسته شامل فروش انواع مقاطع فولادی، ورق‌های آهنی، لوله‌ها و سایر محصولات آهنی می باشد.

شرکت با ما کار می کند
0
دفتر
0
پروژه وابسته
0
اعضای تیم
0
سال تاسیس
2021
مشتری راضی
0

تاریخچه و حقایق شرکت فولاد مهراد

مجتمع فولاد کویر

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول